Beer… Now there's a temporary solution

הקיץ מתקרב לקצו. איך יודעים? יש פחות צרפתים סמוקים ברחובות, זה סימן אחד. הסיילים של 'חזרה לבית הספר' גם הם מזכירים שבקרוב השליטה בעיר תחזור לידי המבוגרים, ובשנתיים האחרונות – הסימן המובהק ביותר הוא ועידת המוזיקה של הייניקן.

במשך יומיים (31.8-1.9) יתכנסו אנשי מפתח בתעשיית המוזיקה, מקומיים ובינלאומיים, בגני התערוכה. ביום – יתדיינו על מצב המוזיקה בארץ ובעולם בפאנלים מלומדים, בלילה – יתנו בראש בהופעות וישכחו את מה שלמדו ביום. תענוג!

אני אישית חיכיתי ביותר להופעה של Leftfield (שאת אלבומם המופתי Leftism הייתה סבתי עליה השלום, משמיעה לי כל ערב לפני השינה) אך גם בלעדיהם יותר משווה להגיע לגני התערוכה בשלישי הבא – LCD Soundsystem מקבלים הזדמנות לעשות תיקון (אחרי ששלחו שני נציגים בלבד בשנה שעברה), The Drums יתפסו את מקומם של Leftfield ומעל כולם – ג'וני ליידון האגדי עם P.I.L (תזכורת למי שנולד אחרי 83').

כל המידע החיוני בדף הפייסבוק של הועידה וגם הגרלות כרטיסים ועוד הפתעות.

חברוני. פוסטר. חדש. ארט. ברוט. בארבי. היום!

dsc_0340.jpg

תודה לרוכשים – נותרו עדיין עותקים בודדים למי שמעוניין – השאירו תגובה עם מייל (לא יפורסם) וניצור אתכם קשר.

שבוע חדש – פוסטר חדש.

דקל חברוני, אף שטמן את ידו בצלחת הפסח, מצא פנאי לעצב ולהדפיס את הפוסטר הרביעי בסדרה (צריך כבר לתת לה שם, זה לא עסק). מי שזוכה הפעם לטיפול מידיו המסורות, הוא הרכב האינדי-רוק  Art Brut, שיופיע הלילה בבארבי (22:00).

הדפס משי, שלוש רשתות, 35X50 ס"מ, במהדורה מוגבלת וממוספרת, אותו תוכלו למצוא בדוכן של דקל בסוף ההופעה. כל ההכנסות קודש לפוסטר הבא, אז תירמו ביד רחבה, יהודים!

מיוחד לחג!!! מצגת מטריפה (אם תעשו ככה עם העיניים זה נראה קצת כמו תלת!!!):

dsc_0337a.gif

פוסטר. חדש. לס. קלייפול. בארבי. היום.

les-mua-copy.jpg

עד היום אני זוכר את הרגע המדוייק בו שמעתי לראשונה את 'פרימוס' – זה היה בתכנית הרדיו האגדית "הפסקת עשר" של מיכל ניב (זצ"ל). השיר שהושמע היה Tommy the Cat, אחד משיתופי הפעולה של קלייפול עם טום ווייטס, מתוך האלבום הפנטסטי Sailing the seas of chees. אני הייתי אז בתיכון והסאונד היה כל-כך חדש, מרענן ושונה מכל מה שהכרתי, שפשוט הייתי חייב לקחת חבילת טושים ולצייר חתול אשפתות בדמותו של וויטס על סווטשירט חדש. אחת העבודות הטובות שלי לדעתי, אבל אמא שלי רצתה לרצוח אותי.

 שני עשורים אחרי, דקל חברוני, בסיסט בעצמו, עושה תיקון וממשיך בסדרת הפוסטרים המופלאה שלו. אחרי 'מאדהאני' וסול וויליאמס מגיע תורו של קולונל קלייפול. כמיטב המסורת – כרזה למזכרת בהדפס משי, במהדורה מוגבלת חתומה וממוספרת, 35X50 ס"מ (ככה זה נראה)  – אותה תוכלו לרכוש בהופעה מחר בבארבי, אם רק תיגשו לדוכן של דקל.

נתראה שם.

שאוליקו

saul_promo.jpg

 

המסורת נמשכת – בעקבות ההצלחה בהופעה של מאדהאני (כל הפוסטרים אזלו, עד האחרון שבהם) דקל חברוני חוזר עם פוסטר חדש!

הפעם מדובר באירוע המצויין Tabac Weekender ואם להיות יותר ספציפיים: סול וויליאמס (האליל!).

גם הפעם – חפשו את דקל בדוכן המרצ'נדייז, ב-27.11 ב"קומפורט" ותוכלו לרכוש את הפוסטר השני והמרהיב בסדרה, הפעם בפורמט גדול ומיוחד – 25X70 ס"מ – במהדורה מוגבלת וממוספרת, בהדפס איכותי בעבודת יד.  המחיר: 49 ש"ח בלבד!

בעקבות לקחי הפעם הקודמת: הפוסטרים יימכרו ביום ההופעה בלבד, אז אם משום-מה הייתה חסרה לכם סיבה להגיע – עכשיו יש לכם!