פוסטר. חדש. מארק. לנגן. זאפה. וגם: מתנה מענגת במיוחד!

lenagen.jpg

 דקל חברוני ממשיך להראות לכולם איך עושים זאת נכון, והפעם עם פוסטר להופעתו של מארק לנגן, שתתקיים בחמישי הקרוב בזאפה ת"א.

למאזינינו שהצטרפו זה עתה נזכיר: הדפס רשת איכותי, 30X50 ס"מ, מהדורה מוגבלת של 80 עותקים, חתומה וממוספרת. כל ההכנסות קודש להפקת הפוסטר הבא בסדרה. חפשו את דקל בתום ההופעה ותוכלו גם אתם להתהדר בפוסטר היפהפה הזה – לטעמי, היפה ביותר עד כה ( וזה ממש לא מעט) אבל אתם מוזמנים לשפוט בעצמכם: הקליקו לצפייה בארכיון הפוסטרים של דקל. אהבתם מה שראיתם? עדיין נותרו עותקים בודדים מן הפוסטרים הקודמים שתוכלו לרכוש – השאירו תגובה ומייל (לא יפורסם) וניצור עמכם קשר.

ולרגל חג מתן-תורה – שיתוף פעולה טרנס-בלוגלי של "קפה דל מרציאנו" ו"עונג שבת": שניים מהפוסטרים יחולקו חינם לשני גולשים מאושרים. כל שעליכם לעשות הוא לגשת מיד לעונג שבת, שם יסבירו לכם הכל – כדאי להזדרז, ההגרלה פתוחה עד יום חמישי.

מי שמעוניין להתרשם מעבודותיו של דקל בגודל טבעי, מוזמן להגיע ל"קסבה" (פלורנטין 3, ת"א).

פוסטר. חדש. WHY. בארבי. היום. (בנוהל.)

why_gig-poster.jpg

נתונים: הדפס משי איכותי, 50X30 ס"מ, מהדורה מוגבלת (80 עותקים) חתומה וממוספרת.

איפה: הערב במועדון הבארבי, דקל יחכה לכם אחרי ההופעה, חפשו אותו.

למה: כל ההכנסות קודש לפוסטר הבא בסדרה, ככה שאתם בעצם עושים מצוה.

חברוני. פוסטר. חדש. ארט. ברוט. בארבי. היום!

dsc_0340.jpg

תודה לרוכשים – נותרו עדיין עותקים בודדים למי שמעוניין – השאירו תגובה עם מייל (לא יפורסם) וניצור אתכם קשר.

שבוע חדש – פוסטר חדש.

דקל חברוני, אף שטמן את ידו בצלחת הפסח, מצא פנאי לעצב ולהדפיס את הפוסטר הרביעי בסדרה (צריך כבר לתת לה שם, זה לא עסק). מי שזוכה הפעם לטיפול מידיו המסורות, הוא הרכב האינדי-רוק  Art Brut, שיופיע הלילה בבארבי (22:00).

הדפס משי, שלוש רשתות, 35X50 ס"מ, במהדורה מוגבלת וממוספרת, אותו תוכלו למצוא בדוכן של דקל בסוף ההופעה. כל ההכנסות קודש לפוסטר הבא, אז תירמו ביד רחבה, יהודים!

מיוחד לחג!!! מצגת מטריפה (אם תעשו ככה עם העיניים זה נראה קצת כמו תלת!!!):

dsc_0337a.gif

פוסטר. חדש. לס. קלייפול. בארבי. היום.

les-mua-copy.jpg

עד היום אני זוכר את הרגע המדוייק בו שמעתי לראשונה את 'פרימוס' – זה היה בתכנית הרדיו האגדית "הפסקת עשר" של מיכל ניב (זצ"ל). השיר שהושמע היה Tommy the Cat, אחד משיתופי הפעולה של קלייפול עם טום ווייטס, מתוך האלבום הפנטסטי Sailing the seas of chees. אני הייתי אז בתיכון והסאונד היה כל-כך חדש, מרענן ושונה מכל מה שהכרתי, שפשוט הייתי חייב לקחת חבילת טושים ולצייר חתול אשפתות בדמותו של וויטס על סווטשירט חדש. אחת העבודות הטובות שלי לדעתי, אבל אמא שלי רצתה לרצוח אותי.

 שני עשורים אחרי, דקל חברוני, בסיסט בעצמו, עושה תיקון וממשיך בסדרת הפוסטרים המופלאה שלו. אחרי 'מאדהאני' וסול וויליאמס מגיע תורו של קולונל קלייפול. כמיטב המסורת – כרזה למזכרת בהדפס משי, במהדורה מוגבלת חתומה וממוספרת, 35X50 ס"מ (ככה זה נראה)  – אותה תוכלו לרכוש בהופעה מחר בבארבי, אם רק תיגשו לדוכן של דקל.

נתראה שם.