שבוע סוף


Watch Part of the weekend Never Dies in Music  |  View More Free Videos Online at Veoh.com

טוב, יצא ככה שאנחנו בקטע של דוקומנטרים לאחרונה. למעשה יש לומר רוקומנטרים – להלן, סרטים דוקומנטרים בנושא מוזיקה.
נדמה ש – Searching for Sugar Man (הבאמת, באמת מצויין) הביא לפריחה של הז'אנר, אבל למעשה סרטים רוקומנטרים מצויינים, רואים אור חדשות לבקרים.
Under African Skies שחוזר עם פול סיימון לדרום אפריקה' 25 שנה אחרי צאת אלבום המופת Graceland; מארלי שמאיר זוויות חדשות בחייו של האיש שחשבתם שאתם יודעים עליו הכל; ו – Bad 25 של ספייק לי, על הרגע בהיסטוריה בו מייקל ג'קסון באמת התחיל לאבד את זה – הן רק 3 דוגמאות של סרטים שכדאי לראות וכולן מן השנה שעברה.

והפעם במסגרת השירות שאנחנו מעניקים מדי פעם לקהילה, ניזכר בסרט וותיק יותר. אוקיי, לא מאוד וותיק – 2008 – ועדיין, אנחנו מדברים פה על העשור הקודם… – Part of the Weekend Never Dies. הסרט מלווה את ההרכב הבלגי Soulwax במהלך 120 הופעות (!) מסביב לעולם כשהוא מצולם במצלמה אחת(!!).
תאמרו: טרמינלים, נסיעות אינסופיות באוטובוס, האנגאובר, סקס, סמים וציפי חוטובלי – מה כבר אפשר לחדש? אומר לכם: צודקים. ועדיין… Part of the Weekend לא דומה לשום סרט מסע אחר. אולי זאת העריכה הכה לא ליניארית (והמבריקה) אולי זאת המוזיקה של Soulwax שיכולה לגרום גם לקלאברים ההארדקוריסטים ביותר לרצות לתלוש לעצמם איבר (בחדווה!) ואולי זה רק אני והחלום הכמוס שעוד מרצד לו אי-שם – להתעורר כל בוקר עם האנג-אובר פסיכי, בלי להיות בטוח באיזו מדינה אתה נמצא, ובלילה להעיף אלפי אנשים לאוויר עם המוזיקה שלך.
לטעמי, אחד הטובים (אם לא ה-) – תבלו!
שבת שלום!

3 תגובות על הפוסט “שבוע סוף

  1. עוד סרט מומלץ: journeys
    עם ניל יאנג, של ג'ונתן דמי. למי שאוהב את ניל יאנג – פשוט חובה.

    • חשוב לציין ש- Neil Young journeys הוא השלישי מתוך טרילוגיה שדמי עשה על יאנג (אם כי אין התחייבות שפה זה ייגמר…) קדמו לו:
      Heart of gold ו- Trunk show ב-2006 ו-2009 בהתאמה.
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *